Načítavam ...
Spokojnosť a bezpečnosť našich klientov má pre nás hodnotu 120%!

Milí klienti,

radi by sme Vám vyšli v ústrety pri zmene termínu, preto si môžete uplatniť nárok na 120% z ceny zakúpeného zájazdu vo forme poukážky / voucheru na zmenu termínu Vašej dovolenky na neskorší dátum.

Nárok na voucher majú klienti, ktorí:

  • majú zakúpený zájazd s odletom z Bratislavy do 30.04.2020
  • majú zakúpený zájazd s odletom mimo SR (napr. z Viedne, z Budapešti, z Katovíc, z Prahy) do 30.04.2020 

Platnosť voucheru je do 31.10.2021. V prípade uplatnenia voucheru 120% musí byť zájazd plne uhradený, tzn. musí byť uhradená záloha aj doplatok. Nakoľko klienti ešte nevedia, aký termín zvoliť, zľavový voucher vieme vystaviť len na finančnú čiastku, bez udania konkrétneho termínu. Poukaz nie je možné vymeniť za hotovosť ani využiť na zájazd od inej CK. Voucher sa vydáva na konkrétnu osobu objednávateľa a nie je možné ho previesť na inú osobu. Klient ho nemôže predať ani darovať a musí byť cestujúcim v novej rezervácii. 

Ak nie je zájazd plne uhradený, ponúkame pre všetky odlety do 30.04.2020 bezplatné prebookovanie zájazdu na neskorší termín.

Na základe Vašich podnetov sme sa rozhodli aktualizovať možnosti pre klienta, ktorého plánovaný termín dovolenky je po dátume 1.5.2020. Viac sa dočítate TU.

Informácie budeme priebežne aktualizovať.

Záleží nám na Vás, našich klientoch, a preto sa zo všetkých síl snažíme nájsť najvhodnejšie riešenia a zodpovedať na všetky Vaše otázky. Preto Vás prosíme o strpenie.

Ďakujeme za pochopenie.

Váš Team ETI Slovensko