loading
facebook twitter
  • ETI ponúka možnosť zotrvať v izbe až do Vášho transferu, bez poplatku.

  • Priame lety z Bratislavy, Košíc a Sliača

  • Najväčší touroperátor špecializovaný na Egypt

  • Žiadne poplatky za rezerváciu

  • Transfer z letiska priamo do RED SEA HOTELS

  • Všetky ceny sú konečné!!!

Vyhľadať a rezervovať


Service-Hotline
02 - 32 11 11 32
Poradenstvo & rezervácie:
Po-Pia 09:00 – 18:00
So 09:00 – 14:00

Ubytovanie

Hotely
Odporúča sa rezervácia vopred. Hotely sú klasifikované medzinárodne platným systémom hviezdičiek, no štandard je porovnateľne nižší. Ďalšie informácie: Bulgarian Hoteliers Association, 2 St Sophia Street, 1000 Sofia.

Ubytovanie v súkromí
Na celom pobreží je veľmi výhodné ubytovať sa v súkromí domoch a malých vilkách. Často dostanete za cca 2-3 doláre na osobu a deň ubytovanie pár metrov od mora v čistej, dobre zariadenej izbe so sprchou spoločnou pre dve-tri izby, chladničkou, balkónom..

Ubytovanie v súkromí – „kvartiru“ – môžete v menších turistmi vyhľadávaných mestách zohnať v špeciálnych kanceláriách, alebo priamo na ulici, kde vás väčšinou ženy ponúkajúce ubytovanie (je to o niečo lacnejšie, ako objednanie cez kanceláriu) oslovia po vystúpení z autobusu či auta. Ponuka je aj počas sezóny veľká a prevyšuje dopyt po voľných miestach, môžete si preto vyberať – napríklad podľa toho, ktorá „domáca“ je vám najsympatickejšia.

Kemping
Kempingy sú klasifikované od I po III, o horné dve kategórie majú studenú a teplú vodu, sprchy, elektrinu, obchody, reštaurácie, telefóny a športové zariadenia. Sú väčšinou umiestnené v hlavných turistických oblastiach. Kempingy v Bulharsku sú lacné, ale zväčša poskytujú podstatne podstatne menšie pohodlie, ako cenovo porovnateľné ubytovanie v súkromí. Úroveň hygieny v niektorých strediskách je desivá, inde vyhovuje bežným štandardom.

Mládežnícke ubytovne
sa nachádzajú vo vyše 30 hlavných mestách. Pre ďalšie informácie kontaktujte USIT Colours, 35 Vassil Levski Boulevard, Sofia 1000.