loading
facebook twitter
  • ETI ponúka možnosť zotrvať v izbe až do Vášho transferu, bez poplatku.

  • Priame lety z Bratislavy, Košíc a Sliača

  • Najväčší touroperátor špecializovaný na Egypt

  • Žiadne poplatky za rezerváciu

  • Transfer z letiska priamo do RED SEA HOTELS

  • Všetky ceny sú konečné!!!

Vyhľadať a rezervovať


Service-Hotline
02 - 32 11 11 32
Poradenstvo & rezervácie:
Po-Pia 09:00 – 18:00
So 09:00 – 14:00

DOVOLENKA V EGYPTE

Ägypten Urlaub - ETI.at

 

Za posledné roky nestratil Egypt nič zo svojej príťažlivosti, práve naopak, stále a znova nás obdarúva fascinujúcimi scenériami – more, pláže, podmorský svet, pamiatky, ktoré prežili tisícročia... Dejiny Egypta však pokračujú ďalej, vyvíja sa tu mladý a ctižiadostivý národ, ktorý bojuje za svoju demokraciu a hľadí smelo do budúcnosti. Tento nový aspekt obohacuje krajinu o ďalší, nový aspekt na ňu.

 

Egypt nás očarí aj svojim prírodným bohatstvom – horúca púšť, delta Nílu, bohatá na kultúru, ako aj Červené more s kilometrovými piesočnými plážami si Vás určite podmania. Podvodný svet je známy svojou rozmanitosťou exotických rastlín a zvierat. Miestami subtropická, na druhej strane púštna klíma s horúcimi dňami a chladnými nocami na juhu krajiny a stredomorské podnebie na jej severe robia z Egypta celoročnú destináciu. Každý región a každé mesto v Egypte oplýva zvláštnym čarom.

 

Objavte aj Vy egyptskú srdečnosť a pohostinnosť a zažite nezabudnuteľnú dovolenku v tejto úžasnej krajine, akou Egypt bezpochyby je. Leťte s nami do Egypta!

 

 

Last Minute Ägypten - ETI.at

Poznávacie okruhy

Náš slovensky/česky hovoriaci sprievodca Vám na mieste predstaví krajinu faraónov, ako ste ju ešte nezažili. Či už pozdĺž Nílu s impozantnými chrámami, alebo cez nezabudnuteľnú prírodu Sinajského polostrova – z rozmanitosti Egypta budete nadšení! El Quseir! Prezrite si našu ponuku hotelov v ElQuseir!

Ägypten Reisen - ETI.at

Plavby po Níle

Zažite jedinečnú plavbu po Níle na palubách lodí GRAND CRUISES. Naša flotila 8 výletných lodí na Níle ponúka luxusné ubytovanie na úrovni 4*, 5* a 5* deluxe. Neskôr si môžete oddýchnuť v jednom z hotelov z prémiovej siete RED SEA HOTELS! 

 


 

 

Odporúčané hotely v destinácii Egypt