loading
facebook twitter
  • ETI ponúka možnosť zotrvať v izbe až do Vášho transferu, bez poplatku.

  • Priame lety z Bratislavy, Košíc a Sliača

  • Najväčší touroperátor špecializovaný na Egypt

  • Žiadne poplatky za rezerváciu

  • Transfer z letiska priamo do RED SEA HOTELS

  • Všetky ceny sú konečné!!!

Vyhľadať a rezervovať


Service-Hotline
02 - 32 11 11 32
Poradenstvo & rezervácie:
Po-Pia 09:00 – 18:00
So 09:00 – 14:00

Waterworld Aquapark

   Waterworld Makadi - ETI.at

V novembri 2011 bol v zálive Makadi Bay otvorený vodný park WATERWORLD AQUAPARK, ktorý bol navrhnutý a naplánovaný v spolupráci hotelovej siete RED SEA HOTELS s poprednou firmou v stavbe vodných parkov, firmou Whitewater.

Waterworld Aquapark Makadi - ETI.atVodný park RED SEA HOTELS Sunwing Waterworld Makadi je neuveriteľnou zábavou pre celú rodinu. Rôzne tobogány, umelé vlnobitie, Lazy River, ktorá sa „hadí“ celým hotelovým komplexom a sústava bazénov garantujú mokré potešenie a rozmanitosť pre všetky požiadavky.
Na širokých, plochých detských šmykľavkách v detskom bazéne sa môžu zabaviť aj tí najmenší, alebo sa schladiť pri vodných hrách. A keď sa raz vyprázdni veľké vedro s vodou, nezostane nikto suchý.

Waterworld Aquapark - ETI.at

Detský vodný park je navrhnutý ako farebný prales a zrýchli tlkot srdca malým dobyvateľom. Pre tých, ktorých už zasiahla toboganová horúčka, je vo vnútornej časti k dispozícií druhý vodný park pre väčšie deti a dospelých. So štartovou výškou 15 metrov sa z rodinného tobogánu dostanete do vody po 115 metroch zákrut. Kto potrebuje väčšie výšky, má možnosť si vyskúšať jediný loopingový tobogán arabského sveta. Čistý adrenalín sľubuje aj tobogán divokej vody a tunelový tobogán. Tí, ktorým začne byť príliš horúco, nájdu ochladenie pod vodopádom. So štartovými výškami až 18 metrov a enormnou celkovou dĺžkou tobogánu cca. 515 metrov je vodný park Sunwing Waterworld jedným z najvzrušujúcejších a najlepších vodných parkov v zálive Makadi Bay a jeho okolí.

Waterworld Makadi Aquapark - ETI.at

Hostia hotelovej siete RED SEA HOTELS v zálive Makadi Bay, ktorí nie sú ubytovaní v hoteli Sunwing Waterworld Makadi alebo Sunwing Family Star, si môžu rezervovať dennú vstupenku: 30,-€ pre dospelú osobu a 15,-€ pre deti (2-11,99 rokov). S touto celodennou vstupenkou (zelený náramok) môžu hostia počas otváracích hodín (9:30 – 17:30 hod) využívať celý vodný park, tropical snack bar, relax pool bar, Crêpes & Sweets, Lime Bar a všetky nápoje v rámci ponuky all inclulsive pri bazénoch.

 

Odporúčané hotely v destinácii Makadi Bay