loading
facebook twitter
  • ETI ponúka možnosť zotrvať v izbe až do Vášho transferu, bez poplatku.

  • Priame lety z Bratislavy, Košíc a Sliača

  • Najväčší touroperátor špecializovaný na Egypt

  • Žiadne poplatky za rezerváciu

  • Transfer z letiska priamo do RED SEA HOTELS

  • Všetky ceny sú konečné!!!

Vyhľadať a rezervovať


Service-Hotline
02 - 32 11 11 32
Poradenstvo & rezervácie:
Po-Pia 09:00 – 18:00
So 09:00 – 14:00

Váš názor

Ktorý hotel zo siete RED SEA HOTELS alebo loď spoločnosti GRAND CRUISES sa Vám obzvlášť páči a prečo? Aké odporúčania máte pre našich klientov?

Pošlite nám pár riadkov spolu s Vašou fotografiou na info@eti-slovensko.sk

Tešíme sa na Vaše osobné naj-zážitky!

So zaslaním textu a fotografie nám dávate súhlas s tým, že budú zverejnené na našej webovej stránke.  

 

**** Sharm Plaza
ETI Bewertungen„Hotel Sharm Plaza môžeme len odporúčať. Nielen kvôli jeho čarovnému útesu Far Garden Reef s jehomnohými obyvateľmi, ale aj kvôli ústretovému personálu! Obzvlášť sa nám vryl do pamäti šéfkuchár, ktorý nám pri Mahaclub večeri dokonca osobne doniesol extra porciu hranoliek. Takéto maličkosti robia dovolenku perfektnou.”  Peter P. & Maria B.

 

 

 

***** Grand Makadi

“ V hoteli Grand Makadi sa dá po náročnom potápaní skvele relaxovať v krásnom bazéne. Hlavne ale nie je ukrátená fyzická pohoda - v reštauráciách à la carte v hoteli a v Makadi Mall sa nájde to správne pre každú chuť! K našim osobným favoritom patrili reštaurácie Caribbean priamo v Grand Makadi a Mumbai v Makadi Mall.” Tamara L. & Jan P.

 

***** Makadi Palace
Tento hotel je naozajstným snom! Človek si v ňom pripadá ako v Tisíc a jednej noci! Izby sú obrovské a luxusne zariadené. Z balkóna je čarovný výhľad na záhradu, ktorá sa v noci leskne a trbliece. Bazénový svet je obrovský a skvelý na plávanie alebo vodnú gymnastiku. V zátoke Makadi sa dá priamo z pieskovej pláže obdivovať fascinujúci podvodný svet. Personál je neuveriteľne priateľský a splní akékoľvek želanie!” Lenka B.

 

***** MS Grand Sun
ETI Kundenmeinungen

“ Na lodi Grand Sun sme zažili nádhernú plavbu po Níle. Bolo nás 13 žien, ktoré milujú tanec, dobré jedlo, milých ľudí, neskutočne krásnu kultúrnu kulisu a veľa iného! Toto všetko sme zažili na plavbe po Níle! Skoro sa ani nedá opísať, aká skvelá táto cesta bola!  Ingrid L.

 

“Moje očakávania boli prekonané. Môžem povedať len dobré. Dobrý program, veľmi dobrý turistický sprievodca, ktorý nevynechal žiadny detail. Večerný program bol veľmi zaujímavý, jedlo rozmanité. Izby boli každý deň upratané a uteráky vymenené. Veľmi ma tešilo každodenné uterákové origami. Horná paluba je úžasná - veľa stolov a stoličiek, kde sa dá výborne relaxovať.”  Ladislav B.

 

**** Ghazala Gardens
“V Ghazala Gardens v Sharm El Sheikh sme boli už dvakrát a môžeme to každému vrelo odporučiť. Personál je veľmi ústretový, priateľský a snaživý. Pri našom druhom príchode sme boli privítaní s otvorenou náručou, širokým úsmevom a slovami “Welcome back!”. Obrovský bazén sa tiahne celým areálom a najlepšie izby sú junior suites s priamym prístupom k bazénu :o). Už sa tešíme na našu najbližšiu dovolenku!” Zuzana T. 

“Či už na nakupovanie, šnorchlovanie, relaxovanie alebo len opaľovanie, tento hotel ponúka všetko v tesnej blízkosti. Priestory ako s Tisíc a jednej noci. Večer začína nočný život v jednej z najznámejších diskoték, v klube Pacha. Aj pre klientov „best-age“ ponúka hotel množstvo možností a aktivít!” Andrej R.

 

**** Ghazala Beach

“V Sharm El Sheikh neexistuje lepšia poloha. Hotel sa nachádza priamo na plážovej promenáde, len po 3 minútach chôdze je človek uprostred Naama Bay s mnohými obchodmi a barmi. Hotel sa skladá z dvoch hlavných budov, ktoré hraničia s recepciou a malými bungalovmi. Tento hotel je skvelý pre potápačov, keďže je potápačská základňa Sinai Divers hneď vedľa. Raňajky vo forme bufetu ponúkajú všetko, klobásu, syr, ovocie, cereálie, jogurt, rôzne druhy chleba, čerstvé vajcia (volské oká, omeleta), exotické šaláty, zeleninu, veľmi dobrú kávu - jednoducho super!!!

Večere vo forme bufetu sú tiež rozmanité. Každý večer bol inak tematický, napr. taliansky, orientálny, indický,  atď. Ghazala Beach s polpenziou by som na základe polohy priamo na pláži a rodinnej atmosféry odporučila každému.”  Soňa W. 

 


***** The Grand Hotel Sharm El Sheikh

“Veľmi veľký, krásny orientálny hotel, veľmi veľa schodov. Vďaka svojej veľkosti má veľa rôznych reštaurácií, kde každý nájde to správne a môže maškriť, čo mu hrdlo ráči.” Anita F .

 

***** Grand Resort

“Môj osobný tip: 5* hotel Grand Resort - krása z Tisíc a jednej noci! Nachádza sa v nádhernej, exotickej záhrade. Izby sú krásne veľké a obrovský bazén mi splnil všetky želania. V štyroch skvelých reštauráciách som si užívala kulinárske skvosty celého sveta! Môj favorit: v hlavnej reštaurácii “El Mahara” si vychutnáte večeru pri pohľade na nádherne osvetlený bazén pod holým nebom. Na výber je aj ďalších 5 reštaurácií à la carte v Grand Mall a bar Shisha Lounge. Veľké plus: na pláž stačí len raz prejsť cez ulicu, a už ste pri mori!” Tamara S. 

**** Siva Grand Beach
Bewertungen von ETI Gästen

“V roku 2012 som bola už 7x v hoteli Siva Grand Beach a ešte stále je mojím perfektným dovolenkovým hotelom! Mierne sa zvažujúca piesková pláž, priamo na nákupnej ulici, skvelý pomer ceny a kvality a veľmi priateľský personál.
TIP: Rezervujte si junior suite s nezáväzným želaním izby číslo 401-409 alebo 501-509 (človek má slnko o hodinu dlhšie ako na pláži)!”  Klaudia U.

 


**** The Grand Hotel Hurghada

Kundenmeinung zu ETI

“Grand Hotel Hurghada je milý, starší hotel s krásnou záhradou. Pláž je skvelá a hodí sa aj pre menej skúsených plavcov, keďže sa zvažuje veľmi mierne. Hneď pred hotelom sa nachádza promenáda, ktorá sa výborne hodí na nakupovanie a oslavy.” Nikola R.


“Pláž je veľmi pokojná a má veľa slnečníkov! Veľmi sa mi páčila športová ponuka, veľmi sa mi páčila jóga, ale zabavil som sa aj pri vodnom aerobiku, a dokonca pri tanečnom kurze. Záhrada s mnohými stromami a množstvom pestrých kvetov je ako sen. V baroch bol dobrý servis - poolbar je skvelý a vždy má studené nápoje. Izba bola vždy čistá a uteráky boli pravidelne vymieňané. Jedlo nie je veľmi rozmanité, ale koláče boli vždy veľmi chutné. Hotel je blízko centra mesta, takže sa dá rýchlo dostať k bazáru a iným reštauráciám a klubom.”  Ludvík B.

 

“Môj obľúbený hotel: Grand Hotel Hurghada. Letisko je od neho vzdialené len 10 minút. Poloha je prekrásna, pláž je dlhá a veľmi pekná. Je na nej dostatok ležadiel a slnečníkov. Večer bývajú naplánované dobré programy. Každý deň si môžete vybrať z rôznych reštaurácií a veľmi chutných dezertov.” Ildiko U.


***** Sunwing Waterworld Makadi & ***** Family Star

“Vďaka vlastnému vodnému parku v hoteli je to absolútna nutnosť pre všetkých, ktorí sa nevedia nasýtiť šmýkania, je tam niečo pre každú vekovú skupinu, pre malých aj veľkých. Pre rodiny sú priestranné rodinné izby vo Family Star skvelé!”Erik H. 

***** Makadi Spa

“Makadi Spa je ako sen! Priestranné svetlé izby, v ktorých môžete po dni strávenom na slnku odpočívať a užívať si dovolenku. V Infinity bazéne má človek krásny výhľad na Červené more. Veľké plus je, že v hoteli nie sú deti!” Alexander P.

Galéria k článku