loading
facebook twitter
  • ETI ponúka možnosť zotrvať v izbe až do Vášho transferu, bez poplatku.

  • Priame lety z Bratislavy, Košíc a Sliača

  • Najväčší touroperátor špecializovaný na Egypt

  • Žiadne poplatky za rezerváciu

  • Transfer z letiska priamo do RED SEA HOTELS

  • Všetky ceny sú konečné!!!

Detailné vyhľadávanie


Trvanie dovolenky


Celková cena

Kategória od 1 Hviezdičky

Service-Hotline
02 - 32 11 11 32
Poradenstvo & rezervácie:
Po-Pia 09:00 – 18:00
So 09:00 – 14:00

The Grand Hotel Hurghada

ETI-VÝHODY
LATE CHECK-OUT
PRIAMY TRANSFER Z LETISKA (10 minút)
od 547 EUR
Ceny a termíny
Prehľad


NEMECKY A ANGLICKY HOVORIACI PERSONÁL

PREKRÁSNA EXOTICKÁ ZÁHRADA
MAXI KINDER KLUB & BABY SERVIS ALL INCLUSIVE
BEZPLATNÉ WIFI PRIPOJENIE V LOBBY
GRAND MALL S REŠTAURÁCIAMI A BARMI
POTÁPAČSKÁ ŠKOLA EURO DIVERS PRIAMO V HOTELI
DOKONČOVACIE PRÁCE V SUSEDNOM HOTELI. MOŽNÉ SÚ ĽAHKÉ REKONŠTRUKČNÉ ÚPRAVY V HOTELI.
 

Poloha:
Hotel sa nachádza na súkromnej pláži lemovanej pobrežnou promenádou. Hotel je obzvlášť obľúbený klientmi, ktorí vyhľadávajú pokoj a oddych aj vďaka krásnej hotelovej záhrade. Centrum Hurghady sa nachádza asi 10 km, kam sa dostanete bezplatným hotelovým transferom.

Popis:

Grand hotel Hurghada sa skladá z hlavnej budovy a viacero jedno až trojpodlažných vedľajších budov, spolu s 326 izbami. V hlavnej budove sa nachádza veľká vstupná hala s 24 hodinovou recepciou, 2 hlavné reštaurácie, 2 à la carte reštaurácie, obchod so suvenírmi, fitness, piano bar a lobby bar, plážový bar. V susednom "Grand Mall" sa nachádzajú rôzne obchody, niekoľko reštaurácií a barov.

Pláž:

Dlhá a čistá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.

Ubytovanie:

- Štandardné izby: kúpeľňa s vaňou, WC, klimatizáciu (sezónne), telefón, trezor, SAT TV fén, balkón alebo terasa
- Štandardné izby superior: sú rovnako vybavené, ale sú rozlohou väčšie a majú výhľad na záhradu alebo čiastočne na more.
- Štandardné izby superior deluxe: sú rovnako vybavené ako superior izby, avšak sú komfortnejšie a majú čiastočne bočný výhľad na more.
- Rodinné izby: majú oddelené spálne, výhľad na bazén alebo záhradu, balkón alebo terasu.

 
Stravovanie: All inclusive

Raňajky, obedy, večere, ľahký snack, pečivo, koláčiky. Lokálne nealkoholické nápoje, káva, čaj a lokálne alkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 hod. Plážový bar a bar pri bazéne sú k dispozícii v čase od 10:00 do 17:00. Nosenie All inclusive náramkov je povinné. Reštaurácie v „Grand Mall“ sú tiež k dispozícii (rezervácie sú nutné deň vopred). Za poplatok sú lokálne alkoholické nápoje od polnoci, importované alkoholické nápoje, špeciálne kokteily.

 

Bližšie informácie ohľadom All inclusive konceptu dostanú klienti priamo na mieste

Šport a zábava:

Stolný tenis, plážový volejbal, denné a večerné animácie, iné športové aktivity.
Za poplatok: fitness centrum, tenis, sauna, masáže, plážové aktivity (paragliding, aqua centrum), potápačská škola Euro Divers v hoteli.

ETI Maxi detský klub je otvorený medzi 10:00 a 17:00 hod (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne). Program je variabilný a prispôsobuje sa potrebám a záujmom detí od 4 do 12 rokov. Nemecky hovoriaci tím animátorov pripravuje plán aktivít, prispôsobený všetkým vekovým kategóriám 6 dní v týždni. 

ETI Baby Service  je služba pre tých najmenších hotelových hostí ETI, poskytovaná vo všetkých hoteloch zo siete RED SEA HOTELS, v spolupráci s ETI Maxi detskými klubmi. ETI má k dispozícii vo svojich hoteloch rôzne potreby a pomôcky k zapožičaniu, resp. poskytnutiu za poplatok/kauciu (cca. 10-20 €).
 

• detské postieľky
• sieťky proti hmyzu
• ohrievače detských fliaš
• varné kanvice
• podložky na prebaľovanie

• zapožičanie kočíka
• plážové hračky

Ďalšie výhody pre rodiny s deťmi nájdete v rubrike: Rodiny & deti.

Izba

 

Deti

ETI Maxi detský klub je otvorený medzi 10:00 a 17:00 hod (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne). 
Program je variabilný a prispôsobuje sa potrebám a záujmom detí od 4 do 12 rokov.
Nemecky hovoriaci tím animátorov pripravuje plán aktivít, prispôsobený všetkým vekovým kategóriám 6 dní v týždni. 

ETI Baby Service  je služba pre tých najmenších hotelových hostí ETI poskytovaná vo všetkých hoteloch zo siete RED SEA HOTELS v spolupráci s ETI Maxi detskými klubmi. ETI má k dispozícii vo svojich hoteloch rôzne potreby a pomôcky k zapožičaniu, resp. poskytnutiu za poplatok, resp. kauciu (cca. 10-20 €).
 

• detské postieľky
• sieťky proti hmyzu
• ohrievače detských fliaš
• varné kanvice
• podložky na prebaľovanie

• prenájom buggy
• plážové hračky


Ďalšievýhodyprerodinysdeťminájdetev rubrike: Rodiny & deti.


 

Šport/zábava

 Výlety

 

Už teraz si vyberte výlety z našej ponuky pre nezabudnuteľnú dovolenku!
Ponuka výletov

Strava

 


 

 

Váš názor

“Pláž je veľmi pokojná a má veľa slnečníkov! Veľmi sa mi páčila športová ponuka, veľmi sa mi páčila jóga, ale zabavil som sa aj pri vodnom aerobiku, a dokonca pri tanečnom kurze. Záhrada s mnohými stromami a množstvom pestrých kvetov je ako sen. V baroch bol dobrý servis - poolbar je skvelý a vždy má studené nápoje. Izba bola vždy čistá a uteráky boli pravidelne vymieňané. Jedlo nie je veľmi rozmanité, ale koláče boli vždy veľmi chutné. Hotel je blízko centra mesta, takže sa dá rýchlo dostať k bazáru a iným reštauráciám a klubom.”  Laszlo B.

 


“Môj obľúbený hotel: Grand Hotel Hurghada. Letisko je od neho vzdialené len 10 minút. Poloha je prekrásna, pláž je dlhá a veľmi pekná. Je na nej dostatok ležadiel a slnečníkov. Večer bývajú naplánované dobré programy. Každý deň si môžete vybrať z rôznych reštaurácií a veľmi chutných dezertov.” Ildiko U.


“Grand Hotel Hurghada je milý, starší hotel s krásnou záhradou. Pláž je skvelá a hodí sa aj pre menej skúsených plavcov, keďže sa zvažuje veľmi mierne. Hneď pred hotelom sa nachádza promenáda, ktorá sa výborne hodí na nakupovanie a oslavy.” Nicole R.


Otázky k priebehu rezervácie? Ceny a termíny