Načítavam ...
Mahara Club

 

Staňte sa aj Vy členom nášho
vernostného programu Mahara Klub Egypt !

 

Ak ste členom čakajú Vás v Egypte výhody Mahara Klubu, ktoré si vychutnáte v partnerských hoteloch a na lodiach, ako aj u našich sprostredkovateľských cestovných agentúrach, v škole potápania či surfovania alebo v beauty centrách, internetovej kaviarni, pri biliarde, v reštauráciách, baroch a obchodoch a „zaplatíte“ s našou Mahara Shell menou.

Ako zaregistrovaný člen Mahara Klubu obdržíte pri každej jednej rezervácii zájazdu do Egypta body – tzv. mušličky, ktoré budú v pomere k zaplatenej cene zájazdu pripísané na Váš účet v Mahara Klube a následne pripočítané na Vašu MaharaBlueCard, MaharaGoldCard alebo MaharaPlatinumCard. Na mieste dovolenkového pobytu môžete tak platiť s týmito kartami, a to všade tam, kde uvidíte logo Mahara Klubu.

Členom vernostného klubu Mahara sa môže stať každý klient, ktorý bol minimálne 5-krát ubytovaný v ktoromkoľvek z našich hotelov siete RED SEA alebo na lodiach Nílskej flotily Grand Cruises. Po zaregistrovaní sa na webovej stránke môžete exkluzívne získať Vašu osobnú kreditnú kartu MaharaBlueCard. MaharaGoldCard a MaharaPlatinumCard Vám automaticky pošleme, ak ste boli viac ako 10-krát ubytovaní v hoteloch našej siete RED SEA alebo na lodiach Nílskej flotily Grand Cruises. S týmto privilegovaným statusom si vychutnáte počas celého pobytu špeciálny V.I.P.- servis, ktorý z Vašej dovolenky urobí nezabudnuteľný zážitok.

Vaša MaharaBlueCard

Mahara Modrá karta vám umožní platiť lokálne s našou Mahara Shell menou v hotelovej sieti RED SEA HOTELS, Nílskej flotiky a potápačských školách. Pri každej Vašej ceste do Egypta, budú na Váš Mahara Club účet pripísané mušle. Čím viac dovoleniek si objednáte, tým výhodnejší bude Váš výmenný kurz mušlí! Status Mahara Blue Vám tiež umožňuje vstup do Mahara Club Lounge vo Vašom hoteli. 


Vaša MaharaGoldCard

Mahara Zlatú kartu získate automaticky, ak ste boli viac ako 10-krát ubytovaní v hoteloch našej siete RED SEA alebo na lodiach Nílskej flotily Grand Cruises.
Zahŕňa nasledujúce služby:

  • súkromnú dopravu pri príchode a odchode z/do hotela
  • upgrade na izbu vyššej kategórie (neplatí pri rezervácii v hoteli Makadi Spa)
  • vstup do Mahara Club Lounge v rezervovanom RED SEA HOTELI (počas otváracej doby)
  • voľný vstup Dine-around do všetkých bufetových reštaurácií RED SEA HOTELOV (s výnimkou všetkých reštaurácií v Makadi Spa) a na všetkých lodiach flotily Grand Cruises

Vaša MaharaPlatinumCard

Od februára 2017 je od 25. pobytu v RED SEA HOTELOCH alebo na palube výletnej lode po Níle flotly Grand Cruises v ponuke Mahara Platinová karta. Okrem všetkých obvyklých výhod Mahara zlatej karty, dostanete vízum zdarma. Navyše môžete očakávať prekvapenie vo svojej izbe.


Zaregistrovať sa môžete na: www.maharaclub.com 

Momentálne je Mahara program pozastavený v dôsledku COVID-19.