loading
facebook twitter
  • ETI ponúka možnosť zotrvať v izbe až do Vášho transferu, bez poplatku.

  • Priame lety z Bratislavy, Košíc a Sliača

  • Najväčší touroperátor špecializovaný na Egypt

  • Žiadne poplatky za rezerváciu

  • Transfer z letiska priamo do RED SEA HOTELS

  • Všetky ceny sú konečné!!!

Vyhľadať a rezervovať


Service-Hotline
02 - 32 11 11 32
Poradenstvo & rezervácie:
Po-Pia 09:00 – 18:00
So 09:00 – 14:00

MAHARA CLUB

 

Mahara Club Ägypten - ETI.at


 

Staňte sa aj Vy členom nášho vernostného programu Mahara Klub Egypt ! Ako na člena na Vás čakajú v Egypte výhody Mahara Klubu, ktoré si vychutnáte v partnerských hoteloch a na lodiach, ako aj u našich sprostredkovateľských cestovných agentúr, v škole potápania či surfovania alebo v beauty centrách, internetovej kaviarni, pri biliarde, v reštauráciách, baroch a obchodoch a „zaplatíte“ s našou Mahara-mušličkovou menou.

Ako zaregistrovaný člen Mahara Klubu obdržíte pri každej jednej rezervácii zájazdu do Egypta body – tzv. mušličky, ktoré budú v pomere k zaplatenej cene zájazdu pripísané na Váš účet v Mahara Klube a následne pripočítané na Vašu MaharaBlueCard alebo MaharaGoldCard. Na mieste dovolenkového pobytu môžete tak platiť s týmito dvoma kartami, a to všade tam, kde uvidíte logo Mahara Klubu.

Členom vernostného klubu Mahara sa môže stať každý klient, ktorý bol minimálne 5-krát ubytovaný v ktoromkoľvek z našich hotelov siete Red Sea alebo na lodiach Nílskej flotily Grand Cruises. Po zaregistrovaní sa na webovej stránke môžete exkluzívne získať Vašu osobnú kreditnú kartu MaharaBlueCard. Premiovú kartu MaharaGoldCard Vám automaticky pošleme, ak ste boli viac ako 10-krát ubytovaní v hoteloch našej siete Red Sea alebo na lodiach Nílskej flotily Grand Cruises. S týmto privilegovaným zlatým statusom si vychutnáte počas celého pobytu špeciálny V.I.P.- servis, ktorý z Vašej dovolenky urobí nezabudnuteľný zážitok.

Zaregistrovať sa môžete na: www.maharaclub.com.