loading
facebook twitter
  • ETI ponúka možnosť zotrvať v izbe až do Vášho transferu, bez poplatku.

  • Priame lety z Bratislavy, Košíc a Sliača

  • Najväčší touroperátor špecializovaný na Egypt

  • Žiadne poplatky za rezerváciu

  • Transfer z letiska priamo do RED SEA HOTELS

  • Všetky ceny sú konečné!!!

Vyhľadať a rezervovať


Service-Hotline
02 - 32 11 11 32
Poradenstvo & rezervácie:
Po-Pia 09:00 – 18:00

Letecká spoločnosť NIKI Vás dopraví na dovolenku Non-Stop a priamo

ETI Flug mit FlyNiki - ETI.at

Spoločnosti ETI záleží na kvalite! Aby ste si Vašu dovolenku vychutnal už od jej prvého momentu, snažíme sa dopraviť Vás do dovolenkovej destinácie priamo.

Batožina

Váha batožiny zapísanej do batožinového priestoru je definovaná tzv. konceptom kusu (Piece Concept). Pre lety do/z Egyptu platí 1 PC , t. z. 1 kus batožiny do 23 kg na osobu, zdarma. Pre deti do 2 rokoch platí taktiež povolená batožina 1 ks á 23 kg. Pre deti od 2 do 11 rokov platí to isté množstvo povolenej batožiny ako pre dospelých. Preprava dodatočnej batožiny pre všetky deti do 12 rokov, ako detská bugina/detský kočík, detská autosedačka a detská cestovná postieľka je v leteckej spoločnosti NIKI bez príplatku.

Príručná batožina

1 ks príručnej batožiny môže mať maximálnu váhu 6 kg a rozmery nesmú presiahnuť 55 cm x 40 cm x 20 cm.

Dodatočná batožina a nadváha

Preprava batožiny, ktorá presahuje povolené množstvo, je možná za poplatok. Pre deti do 2 rokov nie je možná preprava dodatočnej batožiny.

Poplatky

Dodatočná batožina do 23 kg: 50,-€/jeden smer
Dodatočná batožina od 23 do 35 kg:
1 ks batožiny: 50,-€/jeden smer
Každý ďalší kus: 100,-€/jeden smer

Športová a špeciálna batožina

Nižšie uvedenú športovú batožinu prepravuje NIKI ako špeciálnu batožinu za uvedených podmienok. Športovú batožinu je potrebné podať do batožinového priestoru ako ďalší, samostatný kus do max. 32 kg. Ak váha takejto športovej batožiny presahuje povolenú maximálnu váhu, máte možnosť, podať ju ako samostatný kus batožiny za poplatok platný pre nadváhu. 
Pre držiteľov Topbonus Card  Silver/Gold/Platinum alebo Topbonus Service Card je v rámci stanovenej lehoty vopred nahlásená preprava športovej batožiny do 32 kg zdarma. 
Prepravu športovej a špeciálnej batožiny je možné nahlásiť online 48 hodín pred odletom alebo v servisnom centre NIKI na telefónnom čísle 0820/737800.

Poplatky

Športová batožina do 32 kg (ako samostatný kus), poplatok za jeden smer, pri nahlásení do 48 hodín pred odletom
Surf/Kite: surfovacia doska (s plachtou a stožiarom)/bodyboard/kiteboard/waveboard v púzdre/obale resp. podobne zabalený – 50,-EUR
Golf: golfová batožina, golfový vak, palice a golfové loptičky – 50,-EUR
Potápanie: potápačská batožina, potápačský opasok, prázdna kyslíková fľaša, potápačská lampa (bez batérií) – 50,-EUR

Rezervácia sedadla v servisnom centre alebo na  www.flyniki.com

Rezervácia sedadla: 11,99 EUR/osobu a jeden smer
Rezervácia sedadla XL: 20,-EUR/osobu a jeden smer

Gurmánske menu značky Demel

Tento mimoriadny servis ponúka NIKI aj na charterových letoch. Na palube lietadla si vychutnáte delikatesy značky Demel. Do 48 hodín pred odletom si môžete v servisnom centre alebo cez internet rezervovať takéto gurmánske menu. V lietadle Vám toto menu bude individuálne servírované s nápojom podľa Vášho výberu. Využite tento jedinečný servis vo vzduchu!

Check-in večer pred odletom

Na mnohých letiskách v Rakúsku môžete odovzdať batožinu na letisku a /alebo zaregistrovať k odletu už večer pred odletom. Túto možnosť uvítajú hlavne rodiny s deťmi, ktoré sa tak v deň odletu dostavia kľudne na letisko, absolvujú bezpečnostnú kontrolu a odoberú sa k odletovému terminálu.
Poplatok za túto službu je 5,-EUR/osobu. Pre deti do 12 rokov a pre držiteľov Topbonus Gold/Silver/Platinum/Service Card (plus jedna sprevádzajúca osoba) je služba check-in v predvečer odletu zdarma.