Načítavam ...
Fakultatívne výlety

Fakultatívne výlety z Hurghady

CAIRO EXPRESS TRAVEL C.E.T. s dlhoročnými skúsenosťami patrí k vedúcim organizátorom výletov v Egypte. Samozrejme má C.E.T. v Egypte potrebnú štátnu licenciu na predaj výletov. 

V hoteloch RED SEA HOTELS má Váš príslušný delegát informačné hodiny každý deň, vo všetkých ostatných hoteloch je to niekoľkokrát do týždňa. Naši delegáti Vám budú radi nápomocní pri všetkých Vašich otázkach a želaniach a vždy si vypočujú Váš názor. Delegáti sú starostlivo pripravení na svoju úlohu a prirodzene všetci hovoria plynule po nemecky a po anglicky. Pre slovenských klientov sú k dispozícii aj slovensko/česky hovoriaci delegáti. Ako egyptskí experti sú vám vždy k dispozícii s mnohými informáciami o tejto krásnej a rozmanitej dovolenkovej krajine. 

Upozorňujeme na to, že všetky výlety sú organizované miestnou agentúrou C.E.T a ponúkané delegátmi ETI.

Kontakt pri predaji na zahraničného partnera:
+2 0114-445-9844
+2 0122-364-1467
 

Aktuálna ponuka výletov 2022/2023

Shopping - 10 Eur
Fascinuje Vás nakupovanie? Tie najlepšie produkty z egyptských trhov uspokoja Vašu chuť nakupovať. Dostanete tu kúpiť čerstvé exotické ovocie a korenie, ale aj šperky, šatky, suveníry a množstvo drobností, ktorými môžete potešiť seba alebo svojich blízkych.


Hurghada (New Marina - Down Town) + Shopping - 10 Eur
Moderný mestský prístav, kde si môžete dať obed v luxusnej reštaurácii alebo si odpočinúť v miestnom bare, dopriať si vychladený drink a užiť si pulzujúcu atmosféru, ktorú toto miesto vyžaruje a kochať sa výhľadom na luxusné jachty, ktoré v prístave kotvia. Tie najlepšie produkty z egyptských trhov uspokoja Vašu chuť nakupovať.


Grand Aquarium / Mini Egypt Park - 25 Eur
Ukážeme Vám oslnivý miniatúrny Egypt s jeho jedinečným miniatúrnym dizajnom.


Glassboat Semi Saubmarine - 19 Eur
Spoznajte nádhernú podmorskú krajinu Červeného mora prostredníctvom veľkých panoramatických okien v trupe lode s celou rodinou.


Snorkeling - 29 Eur
Červené more je pravdepodobne najznámejšie pre svoj fascinujúci podmorský život a možností potápania. S pomocou šnorchlu však môžete objavovať svet pod hladinou mora aj z pláže. Pokiaľ tomuto športu prídete na chuť, môžete si vybrať práve jednodňový výlet loďou so zastávkami na šnorchlovanie.


Snorkeling + ostrov Orange Bay / Paradise - 29 Eur
Fascinujúci podmorský život s možnosťami potápania, chutný egyptský obed a odpočinok na úžasnom ostrove.


Diving + Snorkeling + Island - 29 Eur
Užite si potápanie a šnorchlovanie so zastávkou na úžasnom ostrove, a to všetko na jednej ceste s chutným egyptským obedom na palube.


Snorkeling + plávanie s delfínmi - 44 Eur
Užite si Červené more v noci so skvelým programom, ktorý je len pre Vás a ponúka 2 zastávky na šnorchlovanie v prvý deň a 1 zastávku v skorých ranných hodinách na druhý deň. V cene sú zahrnuté nealkoholické nápoje, obed, večera s grilovaním a raňajky.


Eden / Utopia / Orange Bay / Paradise Island - 45 Eur
Jedinečný ostrov s jemným bielym pieskom, s krištáľovo čistou a tyrkysovou vodou a s exotickým nádycham. Zážitok na celý život pre každého, kto tento ostrov navštívi.


Egyptian Hammam - 39 Eur
Doprajte si relax v našich egyptských kúpeľoch Hammam, vrátane sauny, jacuzzi a celotelovej masáži, ktoré uvoľnia Váš stres a poskytnú dokonalý upokojujúci zážitok.


Quad Safari - od 25 Eur
Jazda na štvorkolke do púšte je dobrodružstvom. Ak ste ešte na nej nejazdili, nevadí, Váš sprievodca Vás to naučí. Navštívite tradičnú dedinku beduínov a zajazdíte si na ťavách. Počas dňa sú v ponuke nealkoholické nápoje.


Jeep Safari - 29 Eur
Preskúmajte tajomnú púšť v okolí Hurghady na džípe po pieskových dunách. Súčasťou programu je delikátna večera a nealkoholické nápoje.


Super Safari (Jeep + Quad + Camel + Bedouin) - 35 Eur
Jazda na štvorkolkách, džípe a na ťave, to všetko v jednom veľkom dobrodružstve v púšti. Súčasťou programu je večera a nealkoholické nápoje.


Horse riding / Camel riding 1 hour - 25 Eur
Vydajte sa do púšte na kone alebo ťavy, aby ste pocítili skutočný beduínsky život.


Luxor 1 Deň - 79 Eur
Veľká časť histórie egyptskej ríše leží v oblasti Luxoru. Počuli ste už o Údolí kráľov v Karnaku a impozantných Memnonovych kolosoch? Sme tu na to, aby sme Vás previedli po najzáhadnejších a historických miestach. Vyskúšate lahodnú egyptskú kuchyňu v najznámejších reštauráciach v najstaršom meste na svete.


Káhira / Luxor + Safari - 109 Eur
Pyramídy a Sfinga, to sú hlavné symboly Egyptskej ríše. Už samotná cesta do Káhiry je zážitok. Uvidíte hory, oázy, a planiny predtým ako prekročíte modré vody Nílu.  A ako bonus, vďaka skorému rannému odchodu, zažijete východ slnka nad Saharou. Večeru si vychutnáte v miestnej reštaurácii priamo v Káhire.

Cairo Express Travel C.E.T si vyhradzuje právo na zmenu programu, cien vzhľadom na aktuálne opatrenia v krajine. C.E.T si môže upravovať ceny, pridávať a meniť výlety a ich program podľa potreby. Ceny sú orientačné.