Načítavam ...
o ETI

Cestovná kancelária ETI - Váš organizátor zájazdov 

Milí hostia a priatelia CK ETI,

teším sa z Vašej návštevy na našej stránke. V nasledujúcich riadkoch by som Vám rád porozprával niečo o histórii a filozofii našej firmy.

Cestovnú kanceláriu ETI založili v roku 1998 Maja-Jennifer Köhl a jej manžel, Mohamed Samir, vo Frankfurte nad Mohanom. Obaja sa od začiatku špecializovali na organizáciu a predaj zájazdov do Egypta. Od prvého dňa vyberali hotelových a leteckých partnerov s veľmi vysokými požiadavkami na kvalitu a služby. Obľúbené a známe RED SEA HOTELS a Nílska flotila GRAND CRUISES patria k rodinnej firme ETI a boli kľúčom k úspechu. ETI sa za krátky čas etablovala v Nemecku a už roky je vedúcim organizátorom egyptských zájazdov. ETI tým pôsobivo dokazuje, že kvalita skĺbená s perfektnými službami a vyváženým pomerom ceny a kvality sa môže presadiť.
1. októbra 2005 sa začala písať nová, malá kapitola firemnej histórie: ETI expandovalo do Rakúska. Express Travel International GmbH sa nasťahovala do svojich kancelárskych priestorov vo Viedni a 3. novembra 2005 odleteli prví hostia z Viedne a Salzburgu k Červenému moru. Z pôvodných 80 týždenných sedadiel v lietadle je dnes 2000 sedadiel, ktoré ponúkame z celého Rakúska s nonstop spojeniami. Z kancelárie s dvoma pracovníkmi sa vyvinul vysoko motivovaný a dobre zohraný tím. Nasledovali ďalšie úspešné kancelárie: 2007 Zürich, 2008 Londýn, 2010 Bratislava, 2013 Budapešť, Maribor, 2017 Praha, Varšava a 2018 Kluž.

Za úspech vďačíme samozrejme v prvom rade Vám, našim klientom a priateľom. Za Vašu vernosť a podporu sa Vám chcem srdečne poďakovať! Mnohí z Vás sú medzičasom stálymi klientmi našich RED SEA HOTELov a užívajú si výhody nášho programu pre stálych zákazníkov MAHARA Club a ETI – komplexný servis: privítanie a priamy transfer nemecky/anglicky hovoriacim sprievodcom, neskorý check-out (odubytovanie sa v deň odchodu) zdarma a mnoho ďalších výhod. 

Skoro žiadna dovolenková destinácia v posledných rokoch nezískala toľko obľuby ako Egypt. Oblasti na kúpanie pri Červenom mori ako Hurghada, Makadi Bay a Sharm El Sheikh sa vďaka len 4-hodinovému letu stali blízkym odpočinkovým cieľom Rakúšanov a Slovákov. Egypt, požehnaný slnkom a morom, je perfektnou destináciou po celý rok.

Dlhé zátoky lákajú na predĺžené plážové prechádzky. Na pobrežných koralových útesoch sa otvára aj neskúseným šnorchlerom fascinujúci, pestrý podvodný svet s druhovou rozmanitosťou, ktorá sa inak dá očakávať len na Maledivách. V perfektnom doplnení tohto prírodného predstavenia vznikli na týchto úsekoch pláže tie najkrajšie hotelové projekty.

ETI je v Egypte doma. Naša pohostinnosť a nárok na kvalitu pre Vaše najkrajšie dni v roku Vám odteraz môžeme ponúknuť aj mimo Egypta. Turecko, Grécko, Bulharsko, Taliansko, Chorvátsko, Maroko, Kanárske ostrovy a Tunisko sú dovolenkové krajiny v ponuke ETI Slovensko a budú Vám podrobne prezentované na našej webovej stránke.

Ďakujem Vám za Vašu návštevu eti.sk a želám Vám veľa príjemných chvíľ s našou vybranou ponukou produktov.

S pozdravom

Váš Martin Hafner a tím ETI Slovensko


ETI Partnery

 

RED SEA HOTELS - Partner von ETI.at

RED SEA HOTELS

Hotelová sieť RED SEA HOTELS v Egypte sa v posledných rokoch vypracovala na jeden z najväčších hotelových reťazcov v Egypte, za čo vďačíme v prvom rade vysokej kvalite a dlhoročnej spokojnosti klientov. Každý jeden z hotelov sa vyznačuje vysokým stupňom individuality a služieb. Človek sa tu okamžite cíti vítaný a v dobrých rukách. Hotely z Tisíc a jednej noci s veľkým výberom reštaurácií, udržiavaných záhrad a rozľahlých pláží, vyzývajú k tomu, aby ste sa cítili ako doma. 

 

V Egypte sú klienti ETI rozmaznávaní v hoteloch siete RED SEA HOTELS, a to v Sharm El Sheikhu, Makadi Bay alebo v Hurghade. Či už páry, rodiny, kultúrychtiví turisti, športoví nadšenci alebo slobodní, starí či mladí - RED SEA HOTELS ponúkajú správny hotel pre každé dovolenkové želanie. Mnohí hostia sa radi vracajú a cítia sa vďaka komfortu a pozornosti stáleho personálu ako doma. RED SEA HOTELS sú v nemecko- egyptskom rodinnom vlastníctve. 

Pred viac ako 30 rokmi začali RED SEA HOTELS otvorením 3-hviezdičkového hotela v Hurghade a vyvinuli sa na hotelový reťazec, ktorý sa upísal pohodliu a segmentu vysokej kvality. Hotely Makadi Spa je len pre dospelých, ponúka oázu pokoja a relaxu pre dovolenkujúcich s exkluzívnymi očakávaniami. Grand Waterworld Makadi s jedinečným vodným parkom oslovuje hlavne náročné rodiny. Obidva hotely ležia priamo na pláži zálivu Makadi Bay s nádherným koralovým útesom a ponúkajú vynikajúce služby, ako aj skvelý a rozmanitý výber kulinárskych možností. V tejto dovolenkovej oblasti sa nachádza aj Makadi Palace, Sunwing Family Star, ako aj The Grand Makadi. V Hurghade sa nachádzajú ďalšie hotely: The Grand HotelThe Grand ResortSiva Grand Beach a hotel otvorený v roku 2019 The Grand Palace. Ďalších 6 hotelov sa nachádza v Sharm El Sheikhu, patria k nim The Grand Sharm El SheikhSharm Plaza & Sharm Resort, sesterské hotely Ghazala BeachGhazala GardensSiva Sharm Resort

V budúcnosti je plánovaná ďalšia expanzia siete RED SEA HOTELS: okrem iného bude v luxusnej  destinácii Sahl Hasheesh postavených hneď niekoľko 5-hviezdičkových hotelov. Okrem toho je v oblasti Makadi Bay plánované 18-jamkové golfové ihrisko, ktoré poteší každého golfistu. RED SEA HOTELS sa silno angažujú aj v spoločenskej oblasti: podporujú v Hurghade sídliaci futbalový klub “The Grand Club” a funguje vďaka nim dynamicky sa rozvíjajúca nemecká škola Deutsche Schule Hurghada. Objavte egyptskú srdečnosť a pohostinnosť a strávte nezabudnuteľnú dovolenku v jednom z hotelov siete RED SEA HOTELS.


 

Cairo Express Travel - Partner vor Ort ETI.at

CAIRO EXPRESS TRAVEL

 

CAIRO EXPRESS TRAVEL C.E.T. s dlhoročnými skúsenosťami patrí k vedúcim organizátorom výletov v Egypte. Samozrejme má C.E.T. v Egypte potrebnú štátnu licenciu na predaj výletov. 


Váš sprievodca/delegát na mieste

V hoteloch RED SEA HOTELS má Váš príslušný delegát informačné hodiny každý deň, vo všetkých ostatných hoteloch je to niekoľkokrát do týždňa. Naši delegáti Vám budú radi nápomocní pri všetkých Vašich otázkach a želaniach a vždy si vypočujú Váš názor. Delegáti sú starostlivo pripravení na svoju úlohu a prirodzene všetci hovoria plynule po nemecky a po anglicky. Pre slovenských klientov sú k dispozícii aj slovensko/česky hovoriaci delegáti. Ako egyptskí experti sú vám vždy k dispozícii s mnohými informáciami o tejto krásnej a rozmanitej dovolenkovej krajine. 

Bližšie informácie a kontaktné údaje o našich delegátoch nájdete aj priamo v hoteloch v informačnej knihe ETI alebo v info stánku ETI, ako aj vo Vašich cestovných pokynoch v knižke.

Miestnu agentúru CET sme poverili zastrešením našich delegátov, jej spolupracovníci a delegáti sú od vzniku ETI k dispozícii našim hosťom s kompetentnými sprievodcovskými službami a servisom. U skúsených delegátov CET ste vždy v dobrých rukách, keď ide o akékoľvek otázky a názory, týkajúce sa vášho dovolenkového pobytu v Egypte. 

Upozorňujeme na to, že všetky výlety ponúkané spolupracovníkmi miestnej agentúry CET nie sú organizované spoločnosťou ETI, ale sú výlučne a priamo ponúkané, predávané a organizované miestnou agentúrou CET. Ak si zarezervujete výlety u sprievodcu CET, táto rezervácia neprebieha prostredníctvom spoločnosti ETI, ale prostredníctvom agentúry CET a ich spolupracovníkov.