Načítavam ...
Rodina a deti

Perfektná dovolenka pre celú rodinu

Hotely siete RED SEA HOTELS majú pre rodiny pripravenú širokú ponuku služieb. Detské ihriská, samostatné detské bazény, detský bufet, rozsiahly zábavný program pre veľkých aj malých. Hotely ponúkajú aj detský klub ETI Maxi s „baby servisom“.

Detské ceny

Detské ceny sú uplatniteľné vo všetkých hoteloch siete RED SEA HOTELS pre 1, 2 alebo 3 deti v izbe spolu s rodičmi. V hoteli s all inclusive platí detská cena od 459 EUR pre deti do 12 rokov. Platí pre všetky termíny a pobyty, platný je vek dieťaťa počas pobytu, nie v čase rezervácie.

Všetky hotely siete RED SEA HOTELS s označením single s dieťaťom, ponúkajú špeciálnu cenu pre single cestujúcich s dieťaťom do 12 rokov. Dospelá osoba platí cenu za jednolôžkovú izbu a za dieťa platí len detský paušál od 459 EUR.


Deti all inclusive

Pre všetky deti do 12 rokov, ponúka detský klub hotelov siete RED SEA HOTELS program all inclusive, aj pri rezervácií hotela siete RED SEA HOTELS s polpenziou (Ghazala Beach). Od 10.00 h do 17.00 h sú k dispozícii neobmedzene nápoje, zmrzlina a obed v reštauráciách v sprievode nemecky hovoriaceho animátora.


Neskorý check-out

Aby ste nemuseli čakať v deň odchodu od 12-tej hodiny so svojimi deťmi v lobby, je Vám vo všetkých hoteloch siete RED SEA k dispozícii Vaša izba zdarma až pokým Vás nevyzdvihne delegát. Zároveň Vám až do Vášho odchodu zabezpečíme stravu podľa toho, akú formu stravovania máte objednanú.


Rodinné izby

Vo vybraných RED SEA hoteloch, ako sú The Grand Hotel, The Grand Resort, Grand Makadi, Grand Waterworld Makadi a Family Star Makadi sú rodinné izby s oddelenými spálňami. Obsadenie izby je možné 2 dospelými osobami s 2 alebo 3 deťmi do veku 12 rokov alebo 3 dospelými osobami s 2 deťmi do veku 12 rokov. Apartmán Happy Baby Suite v hoteli Grand Waterworld Makadi je pre rodiny s infantom a je vybavený prebalovacím pultom, mikrovlnkou, detskou stoličkou a pod. K apartmánu patrí terasa s oplotenou záhradou.


Reštaurácie vhodné pre deti

Na večeru so svojimi deťmi môžete ísť skôr a v pokoji si ju vychutnať. V hlavnej reštaurácii v hoteloch RED SEA je špeciálne pre deti pripravený nižší bufetový stôl, kde sú ponúkané detské jedlá. K dispozícii sú samozrejme aj detské stoličky a stoly.


Detské ihrisko

Na detských ihriskách v hoteloch zo siete RED SEA sa deti skutočne vybláznia. Nájdu tu všetko, čo k tomu potrebujú: hojdačky, šmýkačky, preliezky a oveľa viac.


Detská diskotéka

Príjemný deň je najlepšie zakončiť detskou diskotékou s animačným programom, ktorá sa v RED SEA hoteloch koná každý deň (okrem soboty).


Samostatné detské bazény

Vo všetkých hoteloch siete RED SEA sú samostatné detské bazény, v niektorých hoteloch dokonca celé bazénové komplexy a tobogany. Hotel Grand Waterworld Makadi má vlastný detský aquapark „Rainforest“.


ETI Baby Service

Pre najmenších ETI hostí máme vo všetkých hoteloch siete RED SEA HOTELS, v spolupráci s detskými klubmi ETI Maxi k dispozícii rôzne detské potreby. Tie je možné podľa dostupnosti požičať za kauciu (cca 10 EUR až 20 EUR) v detských kluboch ETI Maxi: sieťka proti hmyzu, ohrievač na fľašku, rýchlovarná kanvica, prebalovací pult. V prípade záujmu o služby ETI Baby Service, odporúčame ich rezerváciu vopred na info@eti-slovensko.sk


ETI Maxi detský klub

Aby sme aj deťom vo veku od 4 do 12 rokov vytvorili počas dovolenky zábavu so zaujímavým a pestrým programom, vytvorili sme detské kluby ETI Maxi, ktoré sú k dispozícii 6 dní v týždni (okrem piatku). Hra, zábava, šport a množstvo akcií! Medzi 10.00 h až 17.00 h je pre deti každej vekovej kategórie zabezpečených veľa rôznych aktivít, nemecky hovoriaci animátori prichádzajú každý deň s niečím novým.

Čo ponúkame: hry na pláži, stavanie hradu z piesku, hry v bazéne, spoločenské hry, remeselné a maliarske súťaže, maľovanie na telo a pod. Všetci mali hostia navyše dostanú zdarma tričko s logom detského klubu ETI Maxi, nafukovaciu loptu do vody a šiltovku s logom ETI Maxi.

Okrem toho funguje počas prázdnin ETI Maxi klub pre tínedžerov od 12 do 16 rokov. V tomto období je vo všetkých hoteloch siete RED SEA prítomný vždy jeden animátor, ktorý sa im venuje 6 dní v týždni (väčšinou v čase od 15.00 – 20.00 hod.).

Raz do týždňa klub organizuje „deň bez rodičov“, ten je určený deťom vo veku od 4 do 16 rokov. Ide o celodenný program od 8.00 h do 20.00 h so všetkým, čo k tomu patrí. 

Detské kluby ETI Maxi nájdete v nasledovných hoteloch siete RED SEA HOTELS:
Hurhgada: Siva Grand Beach, The Grand Hotel, The Grand Resort
Makadi Bay: The Grand Makadi, Family Star Makadi, Grand Waterworld Makadi
Sharm El Sheikh: The Grand Hotel Sharm El Sheikh, Ghazala Gardens, Sharm Plaza