Načítavam ...
Výhody

Kvalita & Servis

Stále na rovnako vysokej úrovni, kvalitný, osobný servis v sieti RED SEA HOTELS. Od ich začiatkov sú hotely vedené rodinne a nielen preto ponúkajú udržujúcu sa vysokú kvalitu: zakladajúca rodina hotelovej siete RED SEA patrí k tým najväčším súkromným vlastníkom hotelov v Egypte, sami bývajú vo svojich hoteloch a osobne sa starajú o blaho svojich hostí. Tí najlepší, špičkovo vyškolení kuchári ponúkajú v rôznych reštauráciách à la carte medzinárodnú kuchyňu z mnohých krajín a mnohí z nich už boli za svoje kuchárske umenie ocenení. 


 

Prémiové hotely s all inclusive

Vybrané hotely siete RED SEA ponúkajú v rámci stravovania all inclusive raňajky, obedy a večere v top reštauráciách. Celý deň sa podávajú tzv. softdrinky (miestne nealkoholické nápoje) a miestne alkoholické nápoje, od 10:00 do 24:00 hod. Ležadlá, matrace, osušky, ako aj slnečníky sú k dispozícií zdarma. 
Hotely siete RED SEA ďalej ponúkajú rozmanitý zábavný a športový program s animáciou, v rezorte je k dispozícii lekár alebo lekáreň. 

Upozorňujeme na to, že od 26.04.2018 je v hoteli The Palace Port Ghalib možný už len All inclusive koncept!


 Dlhodobý dovolenkový pobyt

Vychutnajte si egyptské slnko a predĺžte si Vaše leto napr. o 4, 6, 8, 10 alebo 12 týždňov. ETI Vám pripraví individuálnu ponuku na atraktívny dlhodobý dovolenkový pobyt v hoteloch siete RED SEA. Vyberte si z veľkej ponuky hotelov, najprv miesto pobytu a potom vhodný hotel, ktorý splní všetky Vaše želania.

Presvedčte sa, že hotely RED SEA Vám vedia ponúknuť viac ako len prechodné bydlisko.


 

Perfektná dovolenka pre celú rodinu

Hotely siete RED SEA majú pre rodiny pripravenú širokú ponuku. Detské ihriská, samostatné detské bazény a detský bufet, rozsiahly zábavný program pre veľkých i malých. Niektoré hotely ponúkajú detský klub ETI Maxi s baby servisom a s ešte inými výhodami navyše. Aby deti neboli rodičmi rušené, ponúka ETI vo väčšine hotelov RED SEA rodinné izby s oddelenými spálňami. Obsadenie izby je tak možné 2 dospelými osobami s 1-4 deťmi do veku až 13 rokov. Baby Service poskytuje ešte viac výhod.

Super detské pevné ceny vo všetkých hoteloch siete RED SEA pre 1 alebo 2 deti v izbe spolu s rodičmi:

359,-EUR do a vrátane 13,99 rokov v hoteloch RED SEA s polpenziou a 399,-EUR do a vrátane 13,99 rokov so stravovaním all inclusive. Platí pre všetky termíny a pobyty, platný je vek dieťaťa pri príchode, nie v čase rezervácie.

Detský klub ETI Maxi
Pre všetky deti do 12 rokov ponúka detský klub hotelov siete RED SEA all inclusive program. Od 10 do 17 hod. sú k dispozícii neobmedzene nápoje, zmrzlina a obed. Detský klub ETI Maxi nájdete v týchto hoteloch:

  • Sharm El Sheikh: The Grand Hotel Sharm El Sheikh, Ghazala Gardens, Sharm Plaza
  • Hurghada: Siva Grand Beach, The Grand Hotel, The Grand Resort
  • Makadi: The Grand Makadi, Makadi Palace Family Star, Sunwing Waterworld.

 

Slovensky hovoriaci delegáti

 

Naši skúsení, slovensky hovoriaci delegáti sú dobre vyškolení a so svojimi tajnými tipmi sú Vám kedykoľvek k dispozícií.


 

Early Check-in & Late Check-out

Vďaka tzv. early check-in je Vám izba k dispozícií ihneď pri príchode do hotela, čím využijete ešte celý deň príchodu. Aby ste sa v deň odchodu nemuseli z izby odubytovať už predpoludním a „sedieť na kufroch“, Vám ETI ponúka možnosť zotrvať v izbe až do Vášho transferu, bez poplatku, aj rezervovaný typ stravovania využívate naplno až do Vášho odchodu. 
Toto platí pre všetky hotely siete RED SEA v Hurghade, Makadi Bay, Sharm El Sheikh a Marsa Alam a pre všetky lode flotily GRAND CRUISES.


 

Honeymoon Special v hoteli 5* Makadi Spa

Pre čerstvo zosobášené páry ponúkame v hoteli Makadi Spa balík pre novomanželov, ktorého súčasťou je VIP transfer (letisko – hotel – letisko), fototermín v Makadi, raňajky so šampanským s izbovým servisom a romantická večera na pláži (vrátane nápojov).

Cena pre pár 199,- EUR