Načítavam ...
Výhody

Kvalita & Servis

Hotely zo siete RED SEA HOTELS ponúkajú kvalitný a osobný servis na vysokej úrovni. Od roku 1986 patrí zakladajúca rodina hotelovej siete RED SEA HOTELS k tým najväčším súkromným vlastníkom hotelov v Egypte. Hotelová sieť s portfóliom štvor- a päťhviezdičkových hotelov je navrhnutá tak, aby ponúkala ubytovanie najvyššej kvality. Neustálym rozvojom sa snažia prevýšiť očakávania hostí a zabezpečiť ich blaho. Tí najlepší, špičkovo vyškolení kuchári ponúkajú v rôznych reštauráciách à la carte medzinárodnú kuchyňu z mnohých krajín a viacerí z nich už boli za svoje kuchárske umenie ocenení.


 

Prémiové hotely s all inclusive

Vybrané hotely siete RED SEA HOTELS ponúkajú v rámci stravovania all inclusive raňajky, obedy a večere v top reštauráciách. Celý deň sa podávajú tzv. softdrinky (miestne nealkoholické nápoje) a miestne alkoholické nápoje, od 10.00 do 24.00. Ležadlá, matrace, osušky, ako aj slnečníky sú k dispozícií zdarma. Hotely siete RED SEA HOTELS ďalej ponúkajú rozmanitý zábavný a športový program s animáciou, v rezorte je k dispozícii lekár alebo lekáreň.


 

Perfektná dovolenka pre celú rodinu

Hotely siete RED SEA HOTELS majú pre rodiny pripravenú širokú ponuku služieb. Detské ihriská, samostatné detské bazény a detský bufet, rozsiahly zábavný program pre veľkých i malých. Niektoré hotely ponúkajú detský klub ETI Maxi s „baby servisom“. ETI vo väčšine hotelov RED SEA HOTELS ponúka rodinné izby s oddelenými spálňami. Obsadenie izby je možné 2 dospelými osobami s 1-3 deťmi do veku 12 rokov.

Detské ceny sú uplatniteľné vo všetkých hoteloch siete RED SEA HOTELS, pre1, 2 alebo 3 deti v izbe spolu s rodičmi. V hoteli s all inclusive platí detská cena od 459 EUR pre deti do 12 rokov. Platí pre všetky termíny a pobyty, platný je vek dieťaťa počas pobytu, nie v čase rezervácie.

Všetky hotely siete RED SEA HOTELS s označením single s dieťaťom, ponúkajú špeciálnu cenu pre single cestujúcich s dieťaťom do 12 rokov. Dospelá osoba platí cenu za jednolôžkovú izbu a za dieťa platí len detský paušál od 459 EUR.

Detský klub ETI Maxi

Pre všetky deti do 12 rokov ponúka detský klub hotelov siete RED SEA all inclusive program. Od 10.00 do 17.00 sú k dispozícii neobmedzene nápoje, zmrzlina a obed. Detský klub ETI Maxi nájdete v týchto hoteloch:

Sharm El Sheikh: The Grand Hotel Sharm El Sheikh, Ghazala Gardens, Sharm Plaza
Hurghada: Siva Grand Beach, The Grand Hotel, The Grand Resort
Makadi: The Grand Makadi, Makadi Palace, Family Star Makadi, Grand Waterworld.


 

Slovensky hovoriaci delegáti

Naši skúsení, slovensky hovoriaci delegáti sú dobre vyškolení a so svojimi tipmi sú Vám kedykoľvek k dispozícií.


 

Early Check-in & Late Check-out

ETI ponúka klientom vo svojej hotelovej sieti RED SEA HOTELS možnosť ubytovania ihneď po príchode. U nás nemusíte čakať, kým sa pre Vás pripraví izba. My ju už pre Vás pripravenú máme. Zároveň Vám ETI ponúka zostať na izbe až do odchodu na letisko. Toto platí pre všetky hotely siete RED SEA HOTELS v Hurghade, Makadi Bay a v Sharm El Sheikh a pre všetky lode flotily GRAND CRUISES.


 

Honeymoon Special v hoteli 5* Makadi Spa

Pre čerstvo zosobášené páry ponúkame v hoteli Makadi Spa balík pre novomanželov, ktorého súčasťou je VIP transfer (letisko – hotel – letisko), foto termín v Makadi, raňajky so šampanským s izbovým servisom a romantická večera na pláži (vrátane nápojov).

Cena balíka pre pár je 220 EUR.