Načítavam ...
Makadi Mall

Makadi Mall

Makadi Mall, postavený v maurskom štýle, sa nachádza v komplexe RED SEA HOTELS, ktorý pozostáva z piatich 5-hviezdičkových hotelov v zálive Makadi Bay. Z ktoréhokoľvek z týchto hotelov sa do tejto obchodnej štvrte dostanete po peknej promenáde za niekoľko minút.

V Makadi Mall sa môžete nerušene prechádzať a nájdete tu suveníry pre Vašich blízkych alebo hračkárstvo, kvetinárstvo a sanitárne produkty, ako aj vybrané liečivá. V obchodoch je nemecky a anglicky hovoriaci personál. Platba je možná bežnými kreditnými kartami alebo v hotovosti. Bankomat sa nachádza hneď vedľa obchodného centra.

Obzvlášť známy a obľúbený je MAKADI MALL hlavne kvôli svojej rozmanitej ponuke skvelých reštaurácií:

Tam Tam
Egyptská reštaurácia. Okrem arabskej, libanonskej a sýrskej kuchyne má stredomorská kuchyňa veľký vplyv na egyptskú kulinársku kultúru.

Mumbai
Indická reštaurácia. Indická kuchárska tradícia patrí k najstarším na svete. Nechajte sa očariť vôňami a exotickými koreniami.

Mafia Classic
Talianska reštaurácia. Tu nájdete pizzu, cestoviny, čerstvé šaláty a vybrané klasické špeciality.

La Maison de Paris
Francúzska reštaurácia. Užite si tradičnú francúzsku kuchyňu.

Golden Dragon
Ázijská reštaurácia. Tu Vám ponúkame veľmi chutný výber autentických ázijských jedál.

Ako hosť siete RED SEA HOTELS v zálive Makadi Bay môžete tieto reštaurácie navštíviť na základe rezervácie vopred, v rámci all inclusive alebo za sčasti nižší poplatok. Aby ste perfektný dovolenkový deň patrične zakončili, odporúčame návštevu večerných podujatí a predstavení, ktoré sa konajú priamo v obchodnej štvrti Makadi Mall.