Načítavam ...
Waterworld Aquapark

Waterworld Aquapark

V novembri 2011 bol v zálive Makadi Bay otvorený vodný park WATERWORLD AQUAPARK, ktorý bol navrhnutý a naplánovaný v spolupráci hotelovej siete RED SEA HOTELS s poprednou firmou vo výstavbe vodných parkov, firmou Whitewater.

Vodný park RED SEA HOTELS „Grand Waterworld Makadi“ je neuveriteľnou zábavou pre celú rodinu. Rôzne tobogany, „Flow River“ (surfovanie na umelých vlnách), umelé vlnobitie, „Lazy River“, ktorá sa „hadí“ celým hotelovým komplexom a sústava bazénov garantujú zábavu pre všetky vekové kategórie.

Obrovská zábava pre malých aj veľkých!

Na širokých, plochých detských šmykľavkách v detskom bazéne sa môžu zabaviť alebo sa len tak schladiť pri vodných hrách aj tí najmenší. Keď sa vyprázdni veľké vedro s vodou, nezostane nikto suchý.

Detský vodný park je navrhnutý ako farebný prales a zrýchli tlkot srdca malým dobyvateľom. Pre tých, ktorých už zasiahla toboganová horúčka, je vo vnútornej časti k dispozícií druhý vodný park pre väčšie deti a dospelých. So štartovou výškou 15 metrov sa z rodinného toboganu dostanete do vody po 115 metroch zákrut. Kto potrebuje väčšie výšky, má možnosť si vyskúšať jediný loopingový tobogan arabského sveta, tzv. „splachovač“. Čistý adrenalín ponúka aj tobogan divokej vody a tunelový tobogan.

Tým, ktorým začne byť príliš horúco, nájdu ochladenie pod vodopádom. So štartovými výškami až 18 metrov a enormnou celkovou dĺžkou toboganu cca 515 metrov je vodný park Grand Waterworld jedným z najvzrušujúcejších a najlepších vodných parkov v zálive Makadi Bay a jeho okolí.

Hostia hotelovej siete RED SEA HOTELS v zálive Makadi Bay, ktorí nie sú ubytovaní v hoteli Grand Waterworld Makadi alebo Sunwing Family Star, si môžu rezervovať dennú vstupenku:

Aqua Park vstupné pre hostí z ostatných hotelov zo siete Red Sea v HRG/MAK

Vek

od 11 rokov

6 - 10.99 rokov

3 - 5.99 rokov

0 - 2.99

Cena za osobu v €

23 €

16 €

9 €

0 €

Cena zahŕňa vstup do Aquaparku od 11:00 do 17:00 hod. - 12 toboganov pre deti a 5 rôznych toboganov pre dospelých, vrátane obeda formou bufetu a all inclusive nápojov.